Yetkili İsmi : Özgür Çelebi
Telefon : 0216 693 23 49 - 0542 535 12 15
Faks : 0216 693 23 50
Merkez Adresi : Göztepe Mah. Atatürk Cad. Sima Çıkmazı Sok. No:5 Anadolu Hisarı-Beykoz / İstanbul
E-Mail : ozgur@isotecenerji.com
Web : www.isotec.com.tr
 
ISOTEC Enerji 2007 yılından bugüne dek Türkiye ve Avrupa sahalarında 92 MW’ın üstünde güneş enerjisi montaj sistem /konstrüksiyon tedarik ve kurulumunda yer alarak güneş enerjisinden elektrik üretimi sektöründe öncülük çözümleri ile kendini ispatlamıştır.
Şirketimizin geliştirmiş olduğu arazi ve çatı güneş enerjisi montaj sistemleri, kaliteli hizmeti ve deneyimli ekibi ile müşterilerine uygun fiyat politikası uygulamaktadır. Türkiye’nin her bölgesi için ayrı hesaplanan ISOGROUND arazi solar montaj setleri veya ISOTRAP çatı solar konstrüksiyonları ile teklif aşamasında bile kesin sonuçlar sunmaktadır. Aluminyum veya çelik yapılardan oluşan güneş enerjisi montaj setleri farklı kombinasyonlarda üretilebilmektedir. Tüm ISOTEC Solar Enerji şirketi tarafından üretilen montaj sistemlerine Çelik & Alüminyum yerli malı teşvik belgesi sunulmaktadır (.
Mühendislik, TEDAŞ GES proje onayı için gerekli statik proje hesapları, arazi ve çatı keşifi, uygulama-çakma projelerin hazırlanmasının yanı sıra ramming, mekanik montaj, güneş panel montajı, dc kablolama v.b. alanların hepsi ISOTEC Solar Enerji şirketin’in hizmet kapsamındadır.