Türkçe English
Bireysel Üyelerimiz
Ahmet Yıldız

yildiz94@hotmail.com

Arda Kristaporyan

arda.kristaporyan@jinkosolar.com

Dr.Arnold Hornfeld

arnold@hornfeld.net

Basri Atalay

basri.atalay@kcetas.com.tr

Cem Aybar

cemaybar@gmail.com

Eda Yılmaz

edda85@gmail.com

Prof.Dr.Engin Türe

engtr@superonline.com

Eray Övgü Türker

eray@turkerbroker.com

Eren Engür

erenengur@yahoo.com

Gürsel Yağan

gyagan@hotmail.com

Hakkı Karacaoğlan

hakki.karacaoglan@sma.de

Hasan Ali Kendir

hasanalikendir@yahoo.com

Kayahan Tolunay

ktolunay@superonline.com

Mert Aksoy

merta@aksoygroup.com

Mevlüt Şam

mevlutsam2@hotmail.com

Ozan Çakıtlı

ozancakitli@hotmail.com

Av.Selim Yıldız

avselimyildiz@gmail.com

Şadi Büyükkeçeci

sadibuyukkececi@hotmail.com

Tayyar Akçin

t.akcin@akcinexport.com

Ufuk Ünal

ufuk@eurogaz.com.tr

Dökümanlar

E-bültene Üye Ol

E-bültene üye ol tüm haberlerden önce senin haberin olsun.

Bizi Takip Edin

© 2013 - GENSED Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği