Türkçe English

Duyurular

Değerli Sektör Temsilcileri,
 
Derneğimiz, “GES' LERDE 3.TARAF KALİTE KONTROL ve GEÇİCİ KABUL”  konu başlığı altında bir çalıştay düzenlemektedir. Çalıştay 28 Şubat 2017 Salı günü saat 09:30- 17:30 arasında HILTON İstanbul Bosphorus Otel ( Cumhuriyet Cad. No:50 34367 Harbiye-İstanbul) de yapılacaktır.
 
Sektörde 2017 ikinci yarısında geçici kabul süreci ile ilgili yaşanacak sıkıntılar ve konuyla ilgili çözüm önerilerinin paylaşılacağı çalıştayda, santral kurulum ve işletimdeki kalite kontrol süreçleri detaylı olarak işlenecek olup güncel finans ve sigorta konuları ele alınacaktır. TEDAŞ ve özel sektörden konusunda yetkili kişilerin konuşmacı olarak katılımı ile interaktif bir ortamda gerçekleştirilecek olan çalıştayımıza tüm güneş dostlarını bekliyoruz.

 

Tüm sektör temsilcilerine açık olacak olan bu çalıştay ücretli olup, kayıt yaptırmak zorunludur. Çalıştay ile ilgili dökümanlara ( program ve kayıt formu) yandaki dökümanlar kısmından ulaşabilirsiniz.

 

Çalıştaya her bir/kişi katılım bedeli 1.000 TL + KDV  olup,  GENSED üyelerine her bir katılım  bedeli 600 TL + KDV' dir.

 

*Kontenjanımızın sınırlı olması nedeniyle, gecikmeden kayıt yapılması önemle rica olunur.

 

Çalıştaya katılmak isteyenlerin dernek koordinatörü Melike Hanım(melike.delice@gensed.orgile irtibata geçmelerini rica eder, katılımlarınızı bekleriz.

 

ÖNEMLİ NOT: Derneğimizin İktisadi İşletmesi bulunduğundan dolayı yapılan ödemelerin karşılığında fatura kesilecektir.

 

 

 

 

 

Dökümanlar

E-bültene Üye Ol

E-bültene üye ol tüm haberlerden önce senin haberin olsun.

Bizi Takip Edin

© 2013 - GENSED Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği